התקנת גגות סולאריות

מערכות סולאריות » התקנת מערכות סולאריות » התקנת גגות סולאריים

מה זה התקנת גגות סולאריים?

מדוע השכרת גג הנכס שלכם לחברה חיצונית למטרות התקנת גגות סולאריים היא המשתלמת ביותר עבור בעלי הנכס. אנחנו ברקיע סולאר שוכרים מכם את הגג ומשלמים דמי שכירות משתלמים במיוחד. 

השכרת הגג למטרת התקנת מערכת סולארית לגג היא הצעד המשתלם ביותר עבור בעלי הנכס. 

השכרת הגגות של נכסים למטרת התקנת פנאלים בגגות סולאריים היא המשתלמת ביותר עבור בעלי נכסים מסחריים גדולים. מדוע משתלם יותר לשכור את הגג לחברה חיצונית. עלויות תשלום החשמל בדרך כלל מתגלגלות הלאה אל השוכרים כך שהטבה לתשלום החשמל מחברת חשמל לא תעניק לבעלי הנכס חסכון גבוה בעלויות החשמל. השכרת הגג למטרת התקנת מערכת סולארית מסחרית תעניק לבעלי הנכס תשלום שכירות חודשי קבוע על השימוש בגג. בדיוק כמו כל אותן חנויות ומשרדים שאתם משכירים כך תוכלו לנצל גם את שטח הגג ולזכות בדמי שכירות נוספים. 

איך זה עובד ואיך אתם מרוויחים?

השכרת גג הנכס למטרות התקנת פנאלים בגגות סולאריים על נכסים קמעונאים, מסחריים, תעשייתיים וחקלאים היא דרך מעולה לייצר אנרגיה ירוקה ולזכות בהכנסה נוספת קבועה – איך זה משתלם?

נהוג לחשוב כי היתרון המרכזי של התקנת פנלים בגגות היא הפחתת חשבונות החשמל. זה מיטיב בדרך כלל עם מי שמשלם חשבונות חשמל גבוהים כמו מפעל תעשייתי וכדומה אך, במידה חשבונות חשמל נמוכים או סבירים ואתם רוצים הכנסה נוספת לעסק לדוגמא אם אתם הבעלים של לול תרנגולות או רפת פרות עם גג בגודל 500 מ"ר לפחות תוכלו לבחור להשכיר את הגג לחברה חיצונית כמונו חברת רקיע סולאר אשר מבצעת התקנת גגות גדולים סולאריים. 

יתרונות של התקנת גגות סולאריים

יתרון מרכזי נוסף בהשכרת הגג להתקנת פאנלים בגגות סולאריים  הוא חיסכון בתחזוקת מערכות סולאריות. מערכות אלו במיוחד כאשר הן מותקנות על גבי שטח רחב יש צורך בתחזוקה בלתי פוסקת הכוללת תקינות המערכת, ניקיון הפנלים הסולריים וכו'. הבחירה בהשכרת הגג לחברה חיצונית חוסכת מכם כאב ראש רציני של תחזוק המערכת ומאפשרת לכם ליהנות מהתמלוגים. 

יש לכם גג או מגרש בגודל של 500 מ"ר – אנחנו ברקיע סולאר נשמח לשלם לכם עבורו דמי שכירות

התקנת גגות סולאריים

שאלות ותשובות התקנת גגות סולאריים

אנחנו ברקיע סולאר מומחים בהתקנת מערכות סולאריות, אנו דואגים לכל תהליך התקנת פנאלים סולאריים ובעלי הנכסים זוכים להכנסה פסיבית קבועה. על מנת לבצע התקנת מערכת סולארית הגג חייב לעמוד בכמה דרישות 

 • גודל הגג חייב להיות 500 מ”ר ומעלה. 
 • חיבור חשמל צריך להיות בהתאם לשטח בין 315-160 אמפר.
 • הגג חייב לעבור בדיקת קונסטרוקציה וחשמל.

אנחנו ברקיע סולאר מומחים בהתקנת מערכות סולאריות, אנו דואגים לכל תהליך התקנת גגות ובעלי הנכסים זוכים להכנסה פסיבית קבועה. על מנת לבצע התקנת מערכת סולארית הגג חייב לעמוד בכמה דרישות 

 • גודל הגג חייב להיות 500 מ”ר ומעלה. 
 • חיבור חשמל צריך להיות בהתאם לשטח בין 315-160 אמפר.
 • הגג חייב לעבור בדיקת קונסטרוקציה וחשמל.

התקנת פאנלים סולאריים היא בעלת יתרונות רבים: 

 • הפקת אנרגיה ירוקה וחסכון בחשמל. 
 • ניצול מירבי של כל השטח כולל הגג. 
 • במידה וגג מושכר לגורם שלישי. הגורם השלישי מחויב לשמירה על הגג מפני נזקי מזג אוויר וטיפול שוטף בגג. 
 • הכנסה פסיבית קבועה מבלי שום הוצאה.

הגג חייב לעמוד במספר דרישות: 

 • גודל הגג חייב להיות 500 מ”ר ומעלה. 
 • חיבור החשמל חייב להיות תואם את גודל שטח הגג. 
 • הגג חייב לעבור בדיקת קונסטרוקציה וחשמל. 

התהליך הבירוקרטי כולל – חובת טופס 4, אישורים ממשרדי ממשלה שונים וחברת החשמל. 

המומחים שלנו ברקיע סולאר ילמדו לעומק את הנכס ויבצעו בדיקת היתכנות הכוללת בחינה של קונסטרוקצית המבנה, תשתיות החשמל הקיימות וילוו אתכם בתהליך. 

התקנת פנאלים סולאריים מתבצעת בדרך כלל על גבי גגות מסחריים כמו רפתות, מרכזי מסחר, מבני חקלאות וכדומה. התקנת הגגות הסולאריים היא תהליך יקר אבל, באמצעות השכרת הגג לגורם שלישי תוכלו לקחת חלק במהפכה הירוקה, להגן על הסביבה ולזכות בהכנסה פסיבית קבועה.