מערכת סולארית לבית

אייקון בית

מכירים את השמש? זאת שזורחת על ישראל ללא הפסקה, מייבשת לכם את הדשא ומסנוורת אתכם באוטו? ידעתם שכל יום, מופצץ כדור הארץ באנרגיית שמש בכמות שיכולה לספק את צריכת האנרגיה של כל העולם לעשר השנים הקרובות? ידעתם שניתן לאסוף את האנרגיה הזאת ולהפוך אותה לחשמל? וידעתם שאתם יכולים להשכיר לנו את הגג שלכם וללהשתתף ברווחים, בלי להשקיע שקל במערכת סולארית לבית?

ליסינג גג: ההשקעה - שלנו, הרווח - שלכם

השיטה פשוטה: אנחנו מטפלים בבירוקרטיות מול חברת חשמל, במיסים, בהתקנה, בתחזוקה ובשדרוג של המערכות. אתם מקבלים העברה חודשית קבועה לחשבון הבנק שלכם, בחוזה קבוע ל-25 שנה. סכום ההשכרה עומד על כ-45% מההכנסה שלנו, ואתם לא צריכים לשים שקל על קניית מערכת סולארית לבית. מה שקוראים לו WIN-WIN – אתם מרוויחים הכנסה פאסיבית ושקט נפשי, אנחנו מרוויחים גג סולארי נוסף למערכת האנרגיה הירוקה של רקיע סולאר! 

איזה גודל גג צריך בשביל התקנת מערכת סולארית לבית?

ככלל, אנו עובדים עם גגות בגודל 300 מ"ר ומעלה בלבד. אך בשל הביקוש הרב למערכות סולאריות לבית, פתחנו מסלול מיוחד לבעלי גגות קטנים ובינוניים. המסגרת מתאימה לקבוצת בתים או בניינים השוכנים בסמיכות אחד לשני ומעוניינים להצטרף ביניהם לחוזה עבודה אחד, מעין "גג ענק" מורכב מכמה גגות קטנים, לצורך עמידה בסף הגודל הדרוש.

 

הגודל המינמלי לתוכנית זו היא 600 מ"ר מצרפי, כאשר אין הגבלה על גודל הגגות האינדיבידואלים. על המבנים לעמוד בסמיכות אחד לשני.

מערכת סולארית לבית

בין אם אתם "ירוקים" או לא, קשה להגיד לא להזדמנות להרוויח אלפי שקלים בשנה ללא השקעה. אם יש לכם בית עם גג בגודל 300 מ"ר ומעלה או שאתם מייצגים קבוצה עם גג מצרפי בגודל 600 מ"ר ומעלה, פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר להשכרת הגג שלכם.
מערכת סולארית לבית

העתיד שלנו היא אנרגיה ירוקה, המעבר לשימוש באנרגית השמש בצורה בריאה ומועילה. השימוש במערכת סולארית לבית ובתעשיה היא דרך מעולה להפיק אנרגיה סולארית ירוקה,  נקייה, בריאה מבלי לזהם את הסביבה. הפקת חשמל באמצעות השמש היא אינה חדשה אך, בשנים האחרונות הטכנולוגיה הפכה מתקדמת יותר ובטוחה יותר. שימוש נכון ובטוח באנרגיית השמש יכול לשמור על כדור הארץ לעוד הרבה שנים קדימה. 

מה הן מערכות סולאריות לגג בבית

מערכת סולארית לגג הן תהליך בו מתבצעת התקנת פאנלים סולאריים על גג הבית וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית או על גג הבית.  הפאנלים מחוברים לממיר המחובר אל רשת החשמל דרך לוח החשמל הביתי. באמצעות הפנאלים מופק חשמל. אופציה אחת היא  להשתמש במערכת סולארית ביתית לשימוש ביתי ואת האקסטרא חשמל שנוצר להעביר לחברה החשמל ובתמורה לקבל זיכוי. אופציה נוספת היא להשכיר את גג הבית לחברה המפיקה אנרגיה סולארית וליהנות מהכנסה פסיבית קבועה לאורך שנים בלי שום השקעה. 

חשוב להדגיש כי בהתקנת מערכת סולארית לבית חיבור מהבית לרשת של חברת החשמל לא ישתנה והצרכן יזוכה בחשבון החשמל על החשמל שייצר באמצעות הפאנלים הסולאריים בשיטת "מונה נטו". 

מערכת סולארית מסחרית מתאימה בדרך כלל למבנים תעשייתיים,מסחריים, ציבוריים, חקלאיים. בעל הנכס מעוניין לחסוך בצריכת חשמל במקום, ולהרוויח תשואה רבה יותר,על ידי ייצור חשמל עצמי ולהשפיע על הסביבה באופן חיובי ירוק ונקי לסביבה. 

התקנת גגות סולאריים היא השקעה רצינית והאופציה של השכרת גג בגודל 500 מ"ר ומעלה לחברת סולארית מבטיחה לבעלי הנכס הכנסה חודשית קבוע מבלי שום השקעה. באופציה זו כולם יוצאים מורווחים – בעלי הנכס זוכים להכנסה קבועה מבלי שום השקעה וכולנו עוזרים לשמור על איכות הסביבה ונהנים מסביבה נקייה. 

מה הוא התהליך למעבר לאנרגיה סולארית בבית? 

לא משנה אם זו מערכת סולארית ביתית או מסחרית, נשמח לערוך פגישת היכרות בגג הנכס המדובר, בפגישה נערוך בדיקת היתכנות ראשונית ובחינת כדאיות. אחר כך תקבלו הצעת מחיר מסודרת הכוללת את התנאים במקרה של השכרת הגג את הסכום שתזכו לקבל כל חודש. 

אנחנו ברקיע סולאר מומחים בהתקנת מערכות סולאריות, תפקידנו הוא לדאוג לכל הבירוקרטיה מסביב הכולל בין היתר את רישום בחברת החשמל והמשרד לאיכות הסביבה. 

רוצים להרוויח מבלי להשקיע – נשמח לשכור מכם את הגג

שאלות ותשובות מערכות סולארית לבית

כן, מערכת סולארית אשר מותקנת על גג הבית מייצרת חשמל לשימוש ביתי. ישראל היא מדינה חמה ובדרך כלל, המערכת הסולארית הביתית מייצרת עודפי חשמל אותם תשמח לרכוש חברת החשמל.

לא, מערכת סולארית ביתית מותקנת על גג הבית ומפיקה חשמל באמצעות אנרגיית השמש. הבית נשאר מחובר לרשת החשמל הארצית ובמידה והמערכת הסולארית אינה מסוגלת לייצר חשמל (לדוגמא בימים של סערה בחורף) הבית מקבל חשמל מהמערכת הארצית.

התקנת מערכת סולארית לבית היא התקנה יקרה אשר משתלמת מאוד לאורך זמן. במידה ויש לכם גג בגודל של 500 מטר ומעלה תוכלו להשכיר את הגג לגורם שלישי אשר ישכור מכם את הגג ויעניק לכם תשלום חודשי קבוע בעבור השימוש בגג.

מערכת סולארית לבית מותקנת על גבי גג הבית או הבניין. היא מפיקה חשמל מאנרגיה ירוקה, אנרגיית השמש. התקנת פאנלים סולאריים על גג הבית וממיר חשמל המותקן על אחד הקירות החיצוניים של הבית או על גג הבית.  הפאנלים מחוברים לממיר אשר מחובר אל רשת החשמל דרך לוח החשמל הביתי. באמצעות הפנאלים מופק חשמל.