מערכת סולארית לגג

מה זה מערכת סולארית לגג?

התקנת מערכת סולארית לגג היא אחת מהדרכים הבסיסיות בהן תוכלו להרוויח כסף מהגג שלכם באמצעות אנרגיה סולארית. במקרים בהם לבעל נכס אולי אין את המשאבים להשקיע בתקנת מערכת סולארית מסחרית בעלי הנכס עדיין עשויים להיות מעוניינים לזכות בהכנסה קבועה מאנרגיה סולארית באמצעות חכירת שטח הגג שלהם לחברה סולארית כמו רקיע סולאר ולהרוויח כסף מבלי מאמץ. 

אנרגיה סולארית יוצרת דרישה גדולה לגגות גדולים

הביקוש להתקנת מערכת סולארית לגגות הולך וגדל. ככל שתנועת האנרגיה הסולארית ממשיכה לגדול ולגדול, ממשלות, בעלי נכסים וספקי כוח מחפשים כולם דרכים לגדול ולמנף משאבי אנרגיה סולארית לטובת כולם. ברור שעל מנת לייצר חשמל מהשמש – יש צורך ביותר ויותר גגות להתקנת מערכות סולאריות. בעלי מבנים גדולים כמו מפעלים, לולים, רפתות, אולמות כנסים מקבלים תמריצים מהמדינה להתקנת פאנלים סולאריים על גגות נכסיהם. עלות ההתקנה של מערכת סולארית לגג היא יקרה. פתרון השכרת הגג לגורם שלישי יכולה לעזור לבעלי הנכס לזכות בהכנסה קבועה ושמור על הסביבה. 

גגות עם מערכת כזו יכולים לייצר הכנסה

השכרת גגות של  בניינים מסחריים, תעשייתיים, חקלאיים וקמעונאים למטרת התקנת מערכת סולארית לגג היא דרך מעולה עבור בעלי הנכסים והסביבה ולהרוויח. בעלי הנכסים זוכים בהכנסה קבועה מהשכרת הגג וכולנו נהנים פחות זיהום אוויר וסביבה ירוקה יותר. חברת רקיע סולאר היא חברה השוכרת גגות מבעלי נכסים פוטניצאליים על מנת לבצע התקנת מערכת סולארית לגג ולמכור את החשמל שנוצר לחברת החשמל באמצעות הנחיות של הרשויות בישראל. 

האם הגג שלכם מתאים להתקנת מערכת סולארית

לא כל גג מתאים להתקנת מערכת סולארית לגגות  – הגג חייב להיות בגודל של 500 מ”ר לפחות ויש לבדוק את החיבור לחשמל והתשתיות. ברקיע סולאר נשמח להיפגש בשטח לפגישת היכרות הכוללת בדיקת היתכנות (בדיקת חיבור חשמל בהתאמה לשטח, בדיקת קונסטרוקציה וחשמל שבודקת מה הוא גודל החיבור, סלילת תשתיות, בדיקת טופס 4). לאחר הבדיקה נשמח להעניק לכם הצעת מחיר עבור שכירת הגג אשר תניב לכם הכנסה פסיבית קבועה בלי שום מאמץ מצדכם. אנחנו ברקיע סולאר מתחייבים לטיפול מלא מול רשויות המדינה השונות על מנת התקנת מערכת סולארית לגג תתרחש בקלות ומהירות.

מערכת סולארית לגג

שאלות ותשובות מערכת סולארית לגגות

מערכת סולארית המותקנת על גבי הגג היא מערכת המייצרת חשמל ירוק ולא מזהם לשימוש מסחרי או ביתי. מערכות סולאריות מייצרות אנרגיה ירוקה , אנרגיית שמש השומרת על איכות הסביבה, מנצלת את המשאב הכי נפוץ במזרח התיכון.

מדינת ישראל מעודדת התקנת מערכות סולארית לגגות בישראל. משרד האנרגיה ומ שרד איכות הסביבה בשיתוף עם חברת החשמל משלמים כסף עבור הפקת אנרגיה ירוקה. ברור שעל מנת לייצר חשמל מהשמש – יש צורך ביותר ויותר גגות להתקנת מערכות סולאריות. בעלי מבנים גדולים כמו מפעלים, לולים, רפתות, אולמות כנסים מקבלים תמריצים מהמדינה להתקנת פאנלים סולאריים על גגות נכסיהם. עלות ההתקנה של מערכת סולארית לגג היא יקרה. פתרון השכרת הגג לגורם שלישי יכולה לעזור לבעלי הנכס לזכות בהכנסה קבועה ושמור על הסביבה. 

השכרת גגות של  בניינים מסחריים, תעשייתיים, חקלאיים וקמעונאים למטרת התקנת מערכת סולארית לגג היא דרך מעולה עבור בעלי הנכסים והסביבה ולהרוויח. בעלי הנכסים זוכים בהכנסה קבועה מהשכרת הגג וכולנו נהנים פחות זיהום אוויר וסביבה ירוקה יותר. חברת רקיע סולאר היא חברה השוכרת גגות מבעלי נכסים פוטניצאליים על מנת לבצע התקנת מערכת סולארית לגג ולמכור את החשמל שנוצר לחברת החשמל באמצעות הנחיות של הרשויות בישראל.

הגג עליו מותקנת מערכת סולארית חייב להיות בגודל של 500 מ”ר לפחות. לפני התקנת המערכת יש לבדוק את החיבור לחשמל והתשתיות. ברקיע סולאר נשמח להיפגש בשטח לפגישת היכרות הכוללת בדיקת היתכנות (בדיקת חיבור חשמל בהתאמה לשטח, בדיקת קונסטרוקציה וחשמל שבודקת מה הוא גודל החיבור, סלילת תשתיות, בדיקת טופס 4). לאחר הבדיקה נשמח להעניק לכם הצעת מחיר עבור שכירת הגג אשר תניב לכם הכנסה פסיבית קבועה בלי שום מאמץ מצדכם.