מערכת סולארית מסחרית

בעלי מרכז מסחרי, מחסן חקלאי או מבנה תעשייה עם גג בגודל 300 מ"ר ומעלה? למה לא לעשות אקסטרא כסף מהצד באמצעות השכרת גגות לאנרגיה סולארית?

מערכות סולאריות » התקנת מערכות סולאריות » מערכת סולארית מסחרית

מהי מערכת סולארית מסחרית וכיצד היא פועלת?

מערכת סולארית מסחרית היא מערכת בגודל 300 מ"ר ומעלה המפיקה אנרגיית חשמל מהשמש. השכרת גגות לצורך התקנת מערכת סולארית מסחרית מאפשרת לבעלי עסקים להנות מהכנסה חודשית קבועה ובטוחה, ללא השקעה וללא סיכון.

יתרונות השכרת גג להתקנת מערכת סולארית מסחרית​

אי יציבות? משברים כלכליים? מלחמות? כל זה לא נוגע להכנסה שלכם; הצ'ק החודשי הקבוע מרקיע סולאר ימשיך להגיע כל חודש כמובטח. הכניסו יציבות ורווחיות לעסק ובואו לנעול הכנסה חודשית קבועה ובטוחה ל-25 שנה.

אפס הוצאות - אפס בירוקרטיה - אפס סיכון

התקינו מערכת סולארית מסחרית על הגג שלכם, ללא השקעה כלכלית, הלוואות או סיכון. אנו נטפל בכל הפן הבירוקרטי-טכני מול חברת חשמל ונשלם לכם מדי חודש שכירות בשווי 45%-55% מערך החשמל המיוצר. בנוסף, אנו מעמידים את המערכות הסולאריות שלנו כבטוחה לתשלום השכירות! 

מקצועיות וניסיון

רקיע סולאר היא חברת בת של סול גרין בתחום הגגות הסולאריים, בייזום, פיתוח, תכנון, הקמה, ניהול ותפעול של מערכות אנרגיה ירוקה ומתחדשת לבין סאן גרין – חברה להקמת גגות סולאריים עם ניסיון של למעלה מ-12 שנה בתחום האנרגיה הסולארית. אנו מספקים מקצועיות, חדשנות וגב כלכלי חזק עבור לקוחותינו, ועובדים עם בעלי נכסים מהגדולים בארץ.

דוגמה להתקנת מערכת סולארית מסחרית

התקנת מערכת סולארית

מה זה מערכת סולארית מסחרית?

השכירו את הגג שלכם עבור מערכת סולארית מסחרית. 

אם יש לכם שטח גג גדול שאינו מנוצל מ -500 מ"ר? השכירו את הגג שלכם להתקנת מערכת סולארית לגג והרוויחו כסף! 

שטחי גג גדולים שאינם בשימוש מתאימים במיוחד למטרות השכרה. זה כולל גגות בשטח של לפחות 500 מ"ר כגון אולמות תעשייה, מחסנים, מפעלים או בנייני מסחר, לולים ועוד. בעלי הנכסים נהנים מהשכרת שטח הגג שלהם בתמורה לקבלת תשלום שכירות קבוע. המומחים ברקיע סולאר ישמחו לייעץ לכם ולבדוק האם הגג שלכם מתאים להשכרה. שום מאמץ אינו מעורב מצידכם  רקיע סולאר תבדוק את תקינות הגג, תדאג לאישורים המתאימים של רשויות המדינה השונות, תתקין את המערכת סולארית המסחרית על הגג. 

מדוע משתלם להתקין מערכות סולאריות מסחרית על הגג? 

איך אתם מרוויחים מרקיע סולאר? 

  •   השתמשו בשטח הגג הלא מנוצל בצורה הגיונית והרוויחו כסף – הכנסה חודשית קבועה לאורך שנים. 
  • חסכון בעלויות החשמל – תוכלו לייצר בעצמכם חשמל על הגג ולחסוך כסף בנוסף להכנסה קבועה מהשכרת הגג. 
  • אין מאמץ מצידכם: תכנון, אישורים, בנייה, אחזקה ושירות – אנו דואגים להכל. 
  • אין סיכון: לא נדרשות ממכם עלויות השקעה. 
  • תפיקו אנרגיה ירוקה ותעזרו לסביבה. 

איך אתם משכירים את הגג לרקיע סולאר ? 

אנו מתקינים מערכת סולארית מסחרית על גגות בגודל 500 מ"ר ומעלה. רוצים לזכות בהכנסה קבועה בשנים הקרובות ככה זה קורה: 

התקנת גגות סולאריים חייבת לעמוד בתנאים הבאים: 

  • גודל הגג חייב להיות 500 מ"ר ומעלה. 
  • חיבור חשמל צריך להיות בהתאם לשטח בין 315-160 אמפר.

מה הוא התהליך? 

משרד האנרגיה והמשרד להגנת הסביבה מעודדים התקנת מערכות סולאריות מסחריות ברחבי הארץ. המדינה מתמרצת את הנושא משום שגם היא מבינה את החשיבות של ייצור חשמל מאנרגית השמש והגנה על הסביבה. איך תוכלו להשכיר את הגג? 

נשמח להיפגש לפגישת היכרות בשטח בו המומחים שלנו ברקיע סולאר ילמדו לעומק את הנכס ויבצעו בדיקת היתכנות הכוללת בחינה של קונסטרוקצית המבנה, תשתיות החשמל הקיימות. 

לאחר הפגישה אנו נשלח אליכם הצעת מחיר מסודרת הכוללת את התשלום הקבועה שתקבלו בעבור השכרת הגג. אז נוכל לחתום על חוזה לבצע התקנת מערכות סולאריות מסחרית. 

שאלות ותשובות מערכות סולאריות מסחריות

מערכת סולארית מסחרית היא מערכת המותקנת על גבי גג בגודל של לפחות 500 מ"ר. המערכת מייצרת חשמל באמצעות אנרגיית השמש. בעלי נכסים מסחריים בוחרים להשכיר את הגג לחברות אשר מתקינות ומתחזקות את המערכת הסולארית. בתמורה, בעלי הנכסים זוכים בהכנסה פסיבית קבועה.

מערכת סולארית מסחרית מותקנת על הגג במטרה לייצר חשמל מאנרגיית השמש. הגג חייב לעמוד בדרישות הבאות: גודל הגג חייב להיות 500 מ”ר ומעלה, חיבור לחשמל חייב להיות תואם את גודל שטח הגג, הגג חייב לעבור בדיקת קונסטרוקציה וחשמל על ידי גורם מקצועי.

משרדי הממשלה בישראל, כמו בכל העולם מעודדים התקנת מערכות סולארית. העלות היא יקרה מאוד לעיתים בעלי הנכסים בוחרים לוותר על ההשקעה. רקיע סולאר מציעה לכם פתרון וחסכון מושלם. אנחנו נתקין ונתחזק את המערכת על הגג., הכל עלינו בעלי הנכסים יזכו להכנסה פסיבית קבועה עבור השכרת בגג.

  • ייצור חשמל באופן עצמאי ויאפשר לכם לחסוך בעלויות החשמל ובמקביל, להרוויח כסף ממכירת העודפים. 
  • ניצול כל שטח הנכס – הכנסה חודשית קבועה לאורך שנים ללא שולם הוצאה. 
  • השכרת הגג לגורם שלישי תחסוך לכם את תהליכי הבירוקרטיה – תכנון, אישורים, בנייה, אחזקה ושירות – אנחנו ברקיע סולאר נדאג להכל.