השכרת גג למערכת סולארית - למה זה כדאי?

למה זה כדאי?

מערכות סולאריות » למה זה כדאי?

כי זה חינם

סליחה, אמרנו חינם? התבלבלנו. התכוונו שזה בתשלום. תשלום שלנו – אליכם. נגמרו הימים שבהם בעלי גגות נאלצו לקחת הלוואות ענק מסוכנות לצורך מימון מערכת סולארית. לא תצטרכו להוציא שקל על התקנת המערכת ולא על התחזוקה שלה.

כי זה בטוח

לצערנו קיימות לא מעט חברות שאינן מקצועיות, ללא גב כלכלי וללא צוות אנשי שירות לקוחות. רקיע סולאר לעומת זאת היא חברה ציבורית גדולה ויציבה עם גב כלכלי חזק ולמעלה מ-400,000 מ"ר של מערכות סולאריות המספקות לנו הכנסה בטוחה ויציבה ל-25 שנים הקרובות. איתנו, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו מדי חודש את תשלום השכירות שלכם במלואו ובזמן.

כי זה רווחי

רווח ללא השקעה כלכלית וללא מאמץ. זה נשמע טוב מכדי להיות אמיתי אבל זה המצב בישראל. המדינה התחייבה לעמוד ברף של 30% ייצור אנרגיה מתחדשת – כאשר רק לאחרונה הגענו לשליש הדרך. ההטבות למשכירי גגות ימשיכו להיות כאן עד שנגיע ליעד – ואתם מרוויחים מזה.

כי זה ירוק יותר

הצטרפו למאמץ כלל עולמי להפחתת פליטת אדי חממה ומעבר לאנרגיה ירוקה ומתחדשת – והרוויחו כסף על הדרך!

יאללה למה אתם מחכים?
בואו נקבע פגישה על הגג שלכם 🙂

מה עדיף? לקנות מערכת סולארית או להשכיר את הגג?

קניית מערכת סולארית היא הוצאה משמעותית של כמה מאות אלפי שקלים, ההכנסה החודשית יורדת עם השנים בעקבות בלייה ודורשת הוצאות שוטפות ביניהם תחזוקה ותיקונים. לעומת זאת, השכרת גג אינה דורשת הוצאה. השכרת גג משלמת בין 45%-55% מההכנסה של המערכת (אחוז ההשתתפות עולה עם השנים ככל שהמערכת מתבלה).

מה אחוז התשואה הממוצע?

קשה מאוד לחשב אחוז תשואה על רווח ללא השקעה. ניתן להגיד שההוצאה היחידה הכרוכה בהשכרת הגג היא ארנונה בסכומים מוזלים הנעים בין 0.06-0.6 למ"ר. עבור גג בגודל 500 מ"ר מדובר בהוצאה הנעה בין 360-3,600 ש"ח בשנה עבור רווח של כ-21,000 שח. כלומר, התשואה על השכרת הגג נעה בין 580%-5,800%.

מה הבדל בין רקיע סולאר לחברות אחרות?

רקיע סולאר אינה דומה בשום צורה לחברות האנרגיה הסולאריות האחרות בארץ. רקיע סולאר הינה חברת בת של סולגרין הציבורית הנסחרת בבורסה עם גב כלכלי חזק, צוות מהנדסים מומחה, אמינות, מקצועיות ויציבות. אצלנו תמצאו צוות עם מומחיות ארוכת שנים בנושא אנרגיה סולארית ביניהם מהנדסי חשמל, מומחי חדשנות, מתקינים מנוסים ואנשי תחזוקה מקצועיים ואדיבים.

 

  • איתנות פיננסית
  • עשרות שנות ניסיון
  • חברה ציבורית
  • אמינות
  • מקצוענות